A jövőben sokkal erősebbek leszünk a főnökeinkkel szemben
2015. október 01. 09:45
"Ezerszer megírta már mindenki, hogy a jövőben mennyi rossz lesz dolgozni. Úgy néz ki legalábbis, hogy állandóan dolgozni fogunk. Egy új tanulmány most egy kicsit árnyalhatja ezt a képet. Mert lehet, hogy állandóan dolgozni fogunk, de sokkal jobban keresünk és kevésbé tudnak majd kirúgni minket."
Egy új tanulmány
További részletek:
http://24.hu/fn/gazdasag/2015/09/30/a-jovoben-sokkal-erosebbek-leszunk-a-fonokeinkkel-szemben/
Forrás: http://24.hu/
Kapcsolódó cikkek
A munka a megélhetés eszköze legyen, ne pedig halálok!
2019. május 09. 07:23
Az Európai Szakszervezetek Szövetsége (ESZSZ) április 28-a alkalmából közleményben emlékeztet, hogy a munkahelyi megbetegedések, betegségek és balesetek következtében évente közel kétszázezer ember hal meg az Európai Unióban.
Kötelező-e a tűz- és munkavédelmi oktatás, ha minden dolgozó home office-ban van?
2022. február 09. 10:35
Amennyiben egy cég minden dolgozója távmunkában látja el a feladatait, akkor kötelező-e tűz- és munkavédelmi oktatást tartani, illetve kockázatelemzésről gondoskodni? Olvasói kérdésre dr. Kéri Ádám ügyvéd, adatvédelmi tisztviselő válaszolt az Adózónán.