Erdészeti szakmai előadássorozat lesz októberben
2017. október 16. 11:50
A legutóbb Füzéren megtartott éves nagyrendezvényének folytatásaként a Magán Erdőtulajdonosok és Gazdálkodók Országos Szövetsége (MEGOSZ) előadássorozatot szervez október folyamán.
A szervezet célja, hogy az aktuális szakmai információk eljuttassanak az ország különböző részeibe, valamint konzultációs lehetőséget biztosítsanak. Az október 19. és 27. közötti négyállomásos sorozat egyik előadója Somogyvári Vilmos, a NAK erdő- és vadgazdálkodási szakértője lesz.
Részletek a MEGOSZ weboldalán.
www.nak.hu
Kapcsolódó cikkek
Csökkennek az élelmiszerárak a FAO szerint
2017. április 07. 08:25
A bőséges meglévő készletek és a kecsegtető kilátások miatt 2,8 százalékkal csökkentek a FAO által nyomon követett világpiaci élelmiszerárak márciusban, habár ez még így is meghaladja a tavaly ilyenkor mért értéket. Az első globális gabona-előrejelzések is ígéretesek a 2017-es évre nézve.
Fazekas Sándor: A precíziós gazdálkodás átvétele, használata nem elodázható
2018. január 11. 07:43
A magyar mezőgazdaság jövője, a gazdák megélhetése nagymértékben attól függ, hogy a takarékos, korszerű, gazdaságosabb termelést biztosító, legkorszerűbb számítástechnikai eredményeket, különböző megoldásokat miként tudjuk átvenni, elsajátítani – mondta Fazekas Sándor az M1 és a Kossuth Rádió reggeli műsorában.

