Július 6-án indul a Nyári KUHN Szántóföldi Gépbemutató Túra

2023. június 27. 16:47
7 helyszínen, 4 géppel és egy kis frissítő-hűsítő vendéglátással várja a KUHN csapata az érdeklődőket.
 
Csak a gépbemutatóra regisztráló és résztvevő gazdálkodóknak:
EXTRA 4% kedvezmény minden új KUHN gépre, szolgáltatásra és alkatrész megrendelésre 2023. július 31-ig történő megrendelés esetén.
Regisztrált cégenként ajándék póló és szalmakalap
 
Július 6-án indul a Nyári KUHN Szántóföldi Gépbemutató Túra

A részvétel ingyenes, csak regisztráció szükséges

www.kuhn.co.hu/oldal/regisztracio

 
A bemutató gépei:
  • ESPRO 6000 RC mulcsvetőgép
  • OPTIMER 6000 L rövidtárcsa
  • CULTIMER 4000 kultivátor
  • VB 3160 OC változó kamrás hengeres bálázó
 
Helyszínek és időpontok:
 
  • Július 6., 10:00 óra – Felsőszentiván
  • Július 7., 09:00 óra – Nagykamarás
  • Július 10., 10:00 óra – Szarvas
  • Július 11., 10:00 óra - Biharnagybajom
  • Július 12., 10:00 óra - Nyírbátor
  • Július 13., 10:00 óra – Taktaszada
  • Július 14., 10:00 óra – Mezőkövesd
 
A program időtartama kb. 2 óra.
 
A rendezvényre szeretettel vár mindenkit a KUHN csapata!
 
forrás: agroinform.hu
 
 

Kapcsolódó cikkek

2023-ban 85 százalékos volt az agrárolló. Mekkora a baj?

2024. április 12. 17:28
Az agrárolló jól mutatja a jövedelmezőségi problémákat.
 
Az agrárolló – ami a termelői árindex és a ráfordítások árindex hányadosa – utoljára 2008-ban volt olyan mélységben, mint tavaly. Tehát a költségek nőttek, a termelői árak csökkentek – írja elemzésében Fórián Zoltán, az Erste Agrár Központ, -Elemzés vezető agrárszakértője a agrokep.vg.hu oldalon.

Fontos vízügyi fejlesztések fejeződtek be az Alföldön

2023. február 28. 13:56
Több mint 6 milliárd forintból finanszírozták az Alföldön a belvízelvezetés, valamint a vízvisszatartás és -tározás közötti egyensúly megteremtését célzó műszaki beavatkozásokat a Környezeti és energiahatékonysági operatív programban (Kehop) – jelentette be a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal főispánja kedden Szolnokon.
 
Berkó Attila hozzátette, az Európai Unió és a magyar állam 6,021 milliárd forintos vissza nem térítendő támogatásával jött létre a projekt, amelyet az Országos Vízügyi Főigazgatóság (OVF) és öt területi vízügyi igazgatóság konzorciuma valósított meg, és amely a klímaváltozás okozta időjárási szélsőségek következményeinek hatékonyabb kezelését biztosítja.