Lázár: vérlázító, ahogy az agrároktatással bánnak
2016. október 18. 07:52
Önálló agrár-felsőoktatási központ jöhet létre Hódmezővásárhelyen Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint. Vérlázítónak nevezte, ahogy ma a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) a hódmezővásárhelyi mezőgazdasági karhoz viszonyul.
Kapcsolódó cikkek
Európa egyik legjobb agrárcégévé tenné a mezőhegyesi ménesbirtokot Lázár
2018. január 16. 13:21
Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter pénteken Mezőhegyesen sajtótájékoztatón hangsúlyozta, a mezőhegyesi Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. a példa arra, hogy a magyar állam jó tulajdonos lehet – közölte az MTI.
Több pénz jut a mezőgazdaságnak a jövő évi költségvetésben
2017. május 11. 09:01
Nemzeti agrártámogatásokra csaknem egymilliárd forinttal több juthat jövőre – írja a Magyar Hírlap szerdai száma. Emellett az agrártárca százmilliókkal költ többet az iskolagyümölcs- és az iskolatej-programokra a jövő évi költségvetés tervezete szerint. Az unió által térített támogatások esetében a tárca 425 milliárd forint kifizetésével kalkulál

