Felhívás a 2023. Év Szaktanácsadója Díjra történő jelölésre
2023. április 27. 11:33
Az Agrárminisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara szeretné elismerni a szaktanácsadók munkáját.
A pályázat célja
Az Agrárminisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara közös díjjal kívánja elismerni azt a szaktanácsadót, aki kiemelkedő módon, a mezőgazdasági termelők érdekeit legjobban szolgálva, nekik friss tudást átadva végzi munkáját.

A jelölhetők köre
- A díjra minden, a szaktanácsadói névjegyzékben (https://www.nak.hu/a-nak-altalnyilvantartott-aktiv-szaktanacsadok) aktív státuszban nyilvántartott szaktanácsadó jelölhető.
- Az a személy, aki az Év Szaktanácsadója Díjat korábban elnyerte, a díj elnyerésétől számított három éven belül nem jelölhető újra
A jelölők köre
A díj elnyerésére a szaktanácsadót jelölheti:
- más szaktanácsadó,
- a szaktanácsadó önmaga,
- szaktanácsadó szervezet,
- egyéb agrár-élelmiszergazdaságban és vidékfejlesztésben érintett természetes személy,
- vállalkozás, szervezet vagy intézmény.
A jelölés tartalmi és formai követelményei
A jelölést a Felhívás 1. számú mellékletének teljes körű kitöltésével lehet megtenni.
A jelölés beérkezésének határideje: 2023. június 8.
A jelölés benyújtásának módja és helye
A jelölést elektronikus formában kell megküldeni az azevszaktanacsadoja@nak.hu e-mail címre, melyhez csatolni kell a Felhívás 1. számú mellékletét kitöltve, aláírással ellátva.
Pályázat és értékelés
A jelölésről a jelölt szaktanácsadókat a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara értesíti. A díjra a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara felhívása alapján pályázatot kell benyújtaniuk a szaktanácsadók részére kialakított e-Learning rendszerben azon szaktanácsadóknak, akik a jelölést elfogadták. A díj odaítéléséről a bírálatra felállított grémium szakmai szempontok alapján hozott javaslata alapján az agrárminiszter dönt.
Az Év Szaktanácsadója Díjjal kapcsolatban további információ az alábbi elérhetőségen kérhető:
Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
azevszaktanacsadoja@nak.hu
forrás: agroinform.hu
Kapcsolódó cikkek
A bankihiteleseknél csak az albérletben élők vannak nagyobb bajban
2025. január 02. 16:17
Az új lakáspolitikával nagyon kell sietni, ugyanis pont azok számára szállt el a lakhatási költség, akik a leginkább kitettek az inflációnak.
A duális képzés az agrárképzés jövője
2023. június 29. 13:30
A Kisalföldi Agrárszakképzési Centrum Ágazati Képzőközpontjának létrehozása mérföldkő mind az iskolák életében, mind pedig az agrárgazdaság fejlődése szempontjából - jelentette ki dr. Nobilis Márton, az Agrárminisztérium élelmiszeriparért és kereskedelempolitikáért felelős államtitkára, a projekt zárórendezvényén, szerdán, Szombathelyen.