Hatalmas változás az üzemanyagárakban. Olcsóbb lesz a gázolaj, mint a benzin

2024. április 17. 14:39
Mutatjuk, milyen üzemanyagátlagárakra lehet számítani.
Hatalmas változás az üzemanyagárakban. Olcsóbb lesz a gázolaj, mint a benzin
Pénteken (2024.04.19.) bruttó 7 forinttal emelkedik a benzin literenkénti nagykereskedelmi ára, míg a gázolajé bruttó 6 forinttal csökken – írja a holtankoljak.hu.
 
Az árváltozás várhatóan a kutak áraiban is megjelenik majd, így az alábbi átlagárakra lehet számítani péntektől:
 
  • 95-ös benzin: 650 Ft/liter,
  • gázolaj: 647 Ft/liter.
 
forrás: agroinform.hu

Kapcsolódó cikkek

A gazda legjobban a többi gazdától tanul

2024. október 01. 15:32
Gyönyörű környezetben rendezte meg a Hechta Kft. a "Tanuljunk egymástól" program harmadik találkozóját.

Megváltozik az autósok bírságolása

2023. május 05. 13:40
Megszűnt a tolerancia a gyorshajtások ellenőrzésénél május 1-től, mostantól szigorúbban veszi a rendőrség a sebességhatárok átlépését. Még többen kaphatnak bírságot.
 
A rendőrség a lap kérdésére válaszolva közölte: a mérésügyről szóló törvény ide vonatkozó fejezetének „a hitelesített mérőeszközök használatáról szóló” bekezdése szerint „a hitelesített mérőeszközt – az ellenkezője bizonyításáig – úgy kell tekinteni, hogy annak nincs a mérési eredményt befolyásoló hibája”.