Léceket fel! Megnyitották a teljes 1-es pályát az eplényi síarénában
2025. január 02. 16:36
Az új év első napján megnyitották a teljes 1-es pályát az eplényi Síaréna Vibe Parkban. A hóvastagság 40-80 centiméter, a tanpálya is üzemel.
A síaréna üzemeltetői honlapjukon azt írják, hogy az 1-es pálya mellett a kölcsönző és a síoktatás is működik, és éttermükben is várják vendégeiket. Az oktatás is folyik a T1-es tanpályán, az oktatólift folyamatosan üzemel. A jegyeket már nem csak a helyszínen, hanem webshopon keresztül is meg lehet vásárolni.
Az elmúlt napokban a rossz időjárási viszonyok miatt a több mint egy kilométeres pályának csak a 400 méter hosszú, alsó szakaszát használhatták a téli sportok kedvelői.
December 26-án megnyitott a mátraszentistváni Sípark, amely a téli szünetben minden nap várja a vendégeket.

A mátraszentistváni sípark páratlan alpesi hangulatot kínál (Fotó: sipark.hu)
(Nyitókép: Síaréna Vibe Park / Facebook)
forrás: turizmus.com
Kapcsolódó cikkek
Új kilátóból csodálhatjuk a tájat a Balatonon
2023. január 19. 10:15
A felső szintről tiszta időben a Keszthelyi-öböl, az északi part tanúhegyei, a Badacsony és a fonyódi dombok is láthatók.
A Balatonberény gyöngyszemének számító Csicsergő-félszigeten átadták a település új kilátóját, a Madárlest. A kivitelezése tavaly történt, december óta a közönség számára látogatható – írja a csodalatosbalaton.hu.
Egyéves lett a TramTrain közlekedés
2022. november 29. 11:16
Egy évvel ezelőtt kezdte meg utasforgalmi próbaüzemét a vasútvillamos Hódmezővásárhely és Szeged között. A szolgáltatási paletta szélesítésével együtt a TramTrain népszerűsége is folyamatosan emelkedik.
A díjkötelesség augusztusi indulása óta naponta átlagosan öt és félezer utazáshoz választották a közösségi közlekedés legújabb formáját, ami rendkívül pontos, kiszámítható és a korábbiaknál kedvezőbb árú utazást biztosít a térségben – írja a MÁV.

