Széchenyi Terv Plusz Banner
Medosz.hu
  • Hírek
    • Mezőgazdaság - erdőgazdálkodás
    • Élelmiszeripar
    • Turizmus - vendéglátás
    • Érdekvédelem + gondoskodás
  • Magunkról
    • Bemutatkozás
    • Tisztségviselők
    • Központ
  • Szolgáltatások
    • Kedvezményes vásárlás
    • SIGNAL biztosítás
    • GENERALI Felelősség- és munkajogvédelmi biztosítás
    • Munkajogi tanácsadás
    • Munkavédelmi tanácsadás
    • Kedvezményes pihenés
    • LIGA kártya
    • MÉDOSZ Szociális és Oktatási Alapítvány
    • Természetbarát Találkozó Békés-Dánfok
  • Médiatár
    • Irattár
    • Képek
    • Audió anyagok
    • Videók
    • Hasznos linkek
  • Pályázatok
  • EGSZB
  • Partnerek
  • GINOP
  • Elérhetőség
Vakbarát honlap

Innovatív agrárcégeket díjaztak

2018. április 04. 19:25
# Szakmai hírek
Az innovációs nagydíjjal azok az újítások kaphatnak elismerést, amelyek valóban hasznosak a társadalom számára. A 2017-es díjazottak között több agrárcég található.
 
 

A Magyar Innovációs Szövetség 1991. évi közgyűlése határozott az innovációs nagydíj megalapításáról. Az évente egyszer kiadott elismerést az a Magyarországon bejegyzett társaság kapja, amely a díjátadást megelőző évben nagy jelentőségű innovációt valósított meg, és ennek révén kiemelkedő hasznot ért el. Az eddigi huszonöt pályázati felhívásra összesen beérkezett 1157 pályaműből 1015 volt megvalósult, sikeres innováció, és ezek közül 194 kapott különböző innovációs díjat.

https://www.innovacio.hu/3b_hu_2017_dijazottak.php

agroinform.hu

 

 

A 2017. évi teljesítményért több agrárcég is kapott díjat. Az Agrár Innovációs Díjat a Kite Zrt. kapta az időjárásfüggetlen trágyázási rendszer megvalósításáért. A Környezetvédelmi Innovációs Díjat a Gremon Systems nyerte el a növények súlymérésén alapuló, aktivitásukat valós időben mutató döntéstámogató rendszer kidolgozásáért. A Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalának Innovációs Díjában a Kőröstej Tejfeldolgozó és Kereskedelmi Kft. részesült idén gyártás- és csomagolástechnológiában innovatív készítményekért és a nemzetközi piacon elért sikerekért. A bíráló bizottság kiemelt elismerést ítélt meg az Agrova Kft.-nek és a Phylazonit Kft.-nek a termőtalaj állapotát javító technológiáért.

    innováció agrárium mezőgazdaság cég díjazottak

Kapcsolódó cikkek

Elveszik a ki nem vett szabadság?

2017. április 10. 07:42
# Szakmai hírek
Hogyan járjon el a munkáltató, ha megállapodott a munkavállalókkal az előző év végén, hogy átviszik a következő évre az életkor szerinti szabadságnapokat, és azokat március 31-éig kiveszik a dolgozók, de erre nem került sor? Ilyen esetben elvesznek a szabadságnapok a határidő után? Mit tehet a munkáltató, ha a dolgozók nem vették ki a szabadságnapokat? – kérdezte olvasónk. Dr. Kéri Ádám ügyvéd válaszolt.

Nyakunkon a kukoricabetakarítás – ezekkel a gépekkel tuningolhatja gazdaságát

2016. szeptember 12. 08:40
# Szakmai hírek
A héten az Agroinform.hu Apróhirdetés rovatából azokból az eladó gépekből válogattunk, amelyek ehhez a munkához kapcsolódnak.
GINOP

Keresés

Hírlevél

Hírlevél feliratkozás


Medosz.hu
  • Adatkezelés
  • Felhasználási feltételek
  • Elérhetőség
  • RSS
Telefon: +36 1 301 9050, +36 70 466 4330 Fax: +36 1 331 4568 E-mail: titkarsag [kukac] medosz.hu