Egymilliárd forintot adományoz az MKB Bank a koronavírus elleni harchoz
2020. március 17. 08:57
2020. március 13. – Dr. Balog Ádám Elnök-vezérigazgató kezdeményezésére az MKB Bank Nyrt. a mai napon egymilliárd forintot adományoz a koronavírus-védekezéssel kapcsolatos kormányzati erőfeszítések támogatására, különösen az időskorúak tájékoztatásával és védelmével kapcsolatos intézkedések elősegítésére.
Dr. Balog Ádám, MKB Bank Elnök-vezérigazgató: Azt hiszem, semmi különösebb magyarázatot nem igényel az, ha egy magyar tulajdonban lévő bank elsőként érzi kötelességének azt, hogy Magyarországnak segítsen. Ezzel párhuzamosan az MKB Bank már a legmagasabb szakértői szinten elemzi, hogy a koronavírus esetleges negatív gazdasági következményeinek enyhítése terén milyen módon tudja támogatni ügyfeleit, illetve milyen módon tud együttműködni ez ügyben a kormányzati szervekkel és a piaci szereplőkkel.
agrariumonline.hu
Kapcsolódó cikkek
Elhatalmasodott a madárinfluenza, leállhat a libamájtermelés
2016. május 10. 07:50
A nemzetközi piacra is hatással lévő francia libamáj előállítását is fel kellett függeszteni madárinfluenza miatt.
Nyárra megérkezett a METEORA, az Országos Meteorológiai Szolgálat mobilalkalmazása
2016. július 22. 08:39
A Meteora alkalmazás egy mobileszközön futtatható óra, ami egyben időjárási információt – többek között UV sugárzás adatokat – is szolgáltat. A program a mobileszköz helymeghatározó és internetes adatlekérési lehetőségeivel élve, a cellainformációk alapján határozza meg a készülék helyzetét, és az adatkapcsolaton keresztül automatikusan letölti az Országos Meteorológiai Szolgálat számítógépéről az aktuális helyi riasztásokat, figyelmeztetéseket, előrejelzéseket.

