Fiatal gazda pályázók, figyelem! Változás!

2018. február 26. 08:19
Megjelent a „A fiatal mezőgazdasági termelők számára nyújtott induló támogatás” című (VP2-6.1.1-16 kódszámú) felhívás legfrissebb módosítása, amely a beadott pályázatok üzemméret számításának módját érinti.

felhívás az alábbi pontokban módosult:
-    4.1. Támogatást igénylők köre fejezet 7. lábjegyzetében,
-    4.2. Támogatásban nem részesíthetők köre fejezet 12. lábjegyzetében történt módosítás.

 

A módosítás a 2017-es évben, a TERA kérelem benyújtási időszaka alatt beadott pályázatokat érinti.

Amennyiben a TERA kérelem benyújtására nyitva álló időszakban kerül sor a támogatási kérelem benyújtására, abban az esetben az üzemméret számítása a támogatási kérelem benyújtásakor nyitva álló időszakban benyújtott TERA kérelem alapján történik.

A módosítás a 2017-es évben, a TERA kérelem benyújtási időszaka alatt beadott pályázatokat érinti – fotó: Shutterstock

agroinform.hu

Kapcsolódó cikkek

Napirenden a vidékfejlesztés – Tavasszal érkeznek az újabb pályázatok

2016. március 23. 08:58
A Vidékfejlesztési Program már megjelent pályázatairól, az agrárium új lehetőségeiről, és a gazdálkodókat érintő aktualitásokról számolt be Kis Miklós Zsolt, a Miniszterelnökség agrár-vidékfejlesztésért felelős államtitkára a Kölcsey Kör Kecskeméti Tagozatának 22. pódium-beszélgetésén.

Élelmiszeripar: eszközbeszerzés, IT fejlesztés, építés, energia- és erőforrás hatékonyság támogatása (ÉLIP)

2016. február 22. 04:44
Egyéni projektnél maximum 500 M Ft, kollektív projektnél max. 1,5 Mrd Ft támogatásra pályázhatnak termelők, s az agrár mikro- és kisvállalkozások technológiai fejlesztésekre, energiaha- és erőforrás hatékonysági beruházásokra

Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban

VP-3-4.2.1-15