Mezőgazdasági, kertészeti és erdészeti gépek kedvezményes áron!
2023. február 24. 15:48
Készüljön a tavaszra akciósan vásárolt, minőségi gépekkel – Újra itt a Rotáció Expo!
A Rotáció Kft. minden év márciusában nagyszabású rendezvénnyel indítja a szezont. A Rotáció Expo egy mezőgazdasági, kertészeti és erdészeti gépkiállítás és vásár, amelyen a magyar gyártók és forgalmazók mellett külföldi márkakereskedők is bemutatják termékeiket.
A kiállítás és vásár időpontja: 2023. március 2-4.
Helyszíne: a Rotáció Kft. telephelye (Tata, Bacsó B. u. 39/A)

A Rotáció Kft. idén is a teljes géppalettáját bemutatja az érdeklődők számára – az egytengelyes traktoroktól, a hozzá illő összes munkagépen át a kertészeti és kommunális célú kistraktorokig.
Kinek érdemes kilátogatnia a kiállításra? – Mindenkinek!
Természetesen minden kis-és közepes gazdálkodónak, kertésznek, önkormányzatoknak és erdészeteknek egyaránt, hiszen a kínálat minden igényt kielégít:

A kiállítás témakörei:
Traktorok (WINEA, CABRIO, VEGA);
Egytengelyes kistraktorok + adapterek (TERRA VARI GÉPCSALÁD);
Erdészeti, kertészeti gépek, eszközök (STIHL);
Kapálógépek és adapterek (ROBIX, MARCI, AGRIMOTOR);
Magasgazvágók (AS MOTOR)
A kiállított termékeket a helyszínen akciós áron lehet megvásárolni!

A kiállítás megtekintése díjtalan!
Nyitva tartás minden nap: 8-16 óráig.
forrás: agroinform.hu
Kapcsolódó cikkek
1000 éves magból neveltek fát
2024. október 22. 21:17
Szenzációs, hogy a mag csírázóképessége megmaradt.
A Júdeai Sivatagban dolgozó régészek egy olyan fának a magját találták meg, amely ezer évvel ezelőtt élt.
A VADVILÁG ÉS A BIOLÓGIAI SOKFÉLESÉG MEGŐRZÉSE KÖZÖS FELADATUNK
2023. március 03. 11:46
Március 3-án ünnepeljük a ’Vadvilág Világnapját’, idén éppen a veszélyeztetett, vadon élő állat- és növényfajok nemzetközi kereskedelmét szabályozó CITES aláírásának 50. évfordulóján. 2023-ban a világnap mottója „Együttműködésben a vadvilág megőrzéséért”, amely arra hívja fel a figyelmet, hogy a saját szintjén mindenki hozzá tud járulni a vadvilág védelméhez és a biológiai sokféleség megőrzéséhez.
A veszélyeztetett, vadon élő állatok, növények és a belőlük készült különféle termékek nemzetközi kereskedelmének éves világpiaci forgalma napjainkra eléri a 160 milliárd amerikai dollárt, és évente több százmillió egyedet érint. A gyakran hamis ígéretekkel gerjesztett vásárlói igények hatására a „kínálatban” újabb, egyre különlegesebb, ritkább fajok jelennek meg. Az igények kielégítésére az állatokat és növényeket a természetes élőhelyükről gyűjtik be, egyre több fajt sodorva ezzel a kihalás szélére.