PREGA Konferencia és Kiállítás 2023 az Agroinform szervezésében

2023. január 31. 12:15
Új programelemekkel bővült a PREGA: workshopok és precíziós sikertörténetek a gyakorlatból. A rendezvény fővédnöke Nagy István agrárminiszter.
A PREGA konferencián a résztvevők választ kaphatnak arra, hogy milyen stratégiák mentén érdemes fejleszteniük saját gazdaságukat. A kétnapos agrárdigitalizációs rendezvény megújult programmal, még több gazdálkodói tapasztalattal, egyedülálló networking lehetőséggel és most először önálló workshop-délutánnal jelentkezik 2023-ban.
 
PREGA Konferencia és Kiállítás 2023 az Agroinform szervezésében
A PREGA időpontja: 2023. február 8-9.
 
A PREGA helyszíne: Budapest, Aquaworld Resort, Közép-Európa egyik top wellness helyszíne és konferencia központja
 
A rendezvény fővédnöke Nagy István agrárminiszter.
 
A teljes program itt található:
 
 
forrás: agrarszektor.hu

Kapcsolódó cikkek

NAK: Meg kell őrizni a hazai termékek arányát a boltokban

2023. augusztus 10. 16:32
Széles körű szakmai egyeztetést kezdeményezett a hazánkban működő élelmiszer-kiskereskedelmi szereplőkkel a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK).
 
A találkozó célja az volt, hogy a jelentős gazdasági haszonnal kecsegtető olcsó import ellenére se csökkenjen a magyar termékek aránya a hazai üzletláncok kínálatában - olvasható a NAK cikkében.

Jön az új agrártámogatási rendszer – ma tárgyalja a parlament!

2022. november 11. 17:24
Mezőgazdasági tárgyú törvények tárgyalásával zárja négynapos ülését pénteken az Országgyűlés.
Elsőként, 9 órától az egyes földügyi tárgyú törvények módosítására benyújtott kormányzati javaslat kerül terítékre. Az előterjesztés szabályokat állapítana meg a vízállásos területekre a termőföld védelmének és a vízkészlet – különösen a mezőgazdasági felhasználású – biztosításának érdekében. A javaslat tartalmaz rendelkezéseket a Nemzeti Földalapba tartozó földek hatékonyabb hasznosítására is.