Önkéntes kivonást kezdeményezett a HARIBO

2019. október 10. 08:29
A Haribo Hungária Kft. önkéntesen, saját hatáskörben kivonta az alábbi azonosító adatokkal rendelkező termékét a piacról, majd a kivonásról felelős vállalkozóként értesítette a Nébih-et.

Az intézkedésre minőségi kifogás miatt volt szükség, a vállalat nyilatkozata szerint élelmiszer-biztonsági kockázat nem merült fel.

 

A termék adatai:

  • Haribo Wummis 100 g
  • Cikkszám: 37735
  • Gyártási azonosító szám: L361 180 19 0219199
  • Lejárati idő: 09/2020

Bár minőségi kifogás miatt kellett a termékeket levenni a polcokról, a Nébih kéri, hogy aki vásárolt a fenti azonosítókkal ellátott termékből, inkább ne fogyassza el azt.

portal.nebih.gov.hu

Kapcsolódó cikkek

Egészséges és többet érdemel: reneszánszát élheti a birsalma

2019. október 24. 08:24
Valaha királyi eleség volt, nem a külseje alapján ítélték meg.

Önkéntes kivonást kezdeményezett a FrieslandCampina

2020. február 24. 08:21
A FrieslandCampina Hungária Zrt. beszállítói információk alapján önkéntesen, saját hatáskörben kivonta az alábbi azonosító adatokkal rendelkező termékét a piacról, majd a kivonásról felelős vállalkozóként értesítette a Nébih-et.