SZÉP Kártya határidő közeleg
2017. március 14. 08:54
Május 31-éig kell felhasználni a SZÉP Kártyára 2015-ben feltöltött egyenleget, figyelmeztet Fata László, cafeteria szakértő.
Sokszor esett már szó róla, hogy a SZÉP Kártya feltöltést az ezt követő második év május 31-ig lehet felhasználni. Utána a jelenlegi rendelkezés szerint visszakerül a munkáltatóhoz.
Így idén a 2015-ben kapott el nem költött egyenlegre kell figyelni. Fel kell hívni a dolgozók figyelmét, hogy ellenőrizzék az egyenlegüket még időben, és akár a tavaszi hosszú hétvégéken költsék el a lejáró összeget, hangsúlyozza a szakértő.
Cafeteria TREND
Kapcsolódó cikkek
Szeptember 15-e a kárenyhítési hozzájárulás megfizetésének határideje
2017. augusztus 25. 08:11
Felhívjuk azon termelők figyelmét, akik az agrárkár-enyhítési rendszerben tagsággal rendelkeznek, hogy 2017. szeptember 15-ig kell megfizetniük a kárenyhítési hozzájárulást a Magyar Államkincstár (MÁK) által megjelölt számlára.
A búza húzza az agrárexportot
2018. március 26. 07:48
Bár 2017-ben nem születtek termelési rekordok, és a madárinfluenza is megnehezítette az értékesítést, mégis tovább tudott javulni az ágazat külkereskedelmi egyenlege. A nemzetgazdaságon belül az agrárexport már 8,8 százalékos értéket képvisel - számol be az Agrárszektor.

